<strong>E</strong>COMMERCE

TE PEATE OLEMA VÄHEMALT 18 AASTAT VANA SELLE VEEBILEHE KÜLASTAMISEKS

Oleme uuendanud e-poodi. Tere tulemast!

CityAlko kliendileht 8.–9.2022

Loodetavasti jagub mõnusat suvesooja ja valgeid öid veel augustisse ja septembrissegi. Noppisime kliendilehte oma riiulitelt head ja paremat – kvaliteet maitseb alati hästi. Otseloomulikult on häid maitseid meie valikus ka alkoholivabalt.

Siit leiad mõnusa ja värskendava alkoholivaba kokteili retsepti Kurk & Toonik ehk lühidalt K & T – alkoholivaba hitt juba pikemat aega. Kurk ja toonik on maitsekas paar – toonik on kergelt mõru, kurk mõnusalt värske. Imeline duo ja nii lihtne valmistada!

Teeme juttu sellest, et veini ei valmistata ainult viinamarjadest. Viimastel aastatel on selle kategooria tootearendus olnud väga vilgas ja tulemuslik, meie riiulid on lookas kõikvõimalikest puuvilja-, marja- või muu mitte-viinamarja veinidest. Rabarber, maasikas, vaarikas, kirss, sõstrad, ploom, tikker, ebaküdoonia või kõikvõimalikud lilledki – need kõik on ideaalsed „materjalid“ veini valmistamiseks.

Lehest leiad samuti kerged ja värsked kokteilid, mida on lihtne valmistada. Kogusime siia kokku mõned kokteilimaailma hitid. Need retseptid on baarmenite ja kokteilientusiastide poolt pikkade aastakümnete jooksul (osade puhul võiks isegi öelda aastasadade jooksul) läbiproovitud ja testitud. Need maitsevad imehästi ja on osa maailma maitsekultuurist ja -ajaloost. 

Lisaks on siin hulgaliselt erinevaid tooteid, mis on saadaval CityAlko ja SuperAlko kauplusteriiulitel ning e-poes.

Mõnusat päikselist suve!

CityAlko kliendileht 8.–9.2022