<strong>E</strong>COMMERCE

TE PEATE OLEMA VÄHEMALT 18 AASTAT VANA SELLE VEEBILEHE KÜLASTAMISEKS

Oleme uuendanud e-poodi. Tere tulemast!

Rahvusvaheline džinnimaailm

Jah, džinnimaailm on endiselt väga ideederohke ning täis häid maitseid nii lähemalt kui kaugemalt. Niisiis, džinni luuakse maailma igas nurgas ning põnevatest ideedest puudust ei tule. Võib julgelt väita, et nii palju head džinni kui praegu pole maailmas kunagi loodud. Vaatame veidi lähemalt ja uurime, millised põnevad tegelased ehivad meie kaupluste ja e-poe lõputuid riiuleid.

Ootamatud koostisained ja trikid Saksamaalt

Kadakamarjad, tsitrusteliste koored, koriandriseemned, angeelikajuur, pipar ja maitsetaimed käivad tihti džinniretseptiga kaasas. See on aga alles asjade algus.

Vaatame lähemalt Simsala Gini Saksamaalt. Maitses domineerivad kadakas, lavendel, ploom, ürdid ja lilled. Järelmaitse on pikk, kergelt vürtsika lagritsa ja tsitruse nootidega. Kõlab ju imeliselt? Tooniku lisamisel muutub sinist värvi džinn violetseks ja seda täiesti looduslikult. Seda efekti põhjustavad sinise häbeoa õied, toonik on happeline ja see reageerib õitega ning maagiline värvimuutus leiabki aset. Põnevust terveks õhtuks ning mis kõige parem – Simsala džinniga džinn ja toonik maitseb väga hästi.

Tere tulemast Jaapanisse

Jaapan on lisaks kuulsusrikkale viskimaale ka tõusva päikesega džinnimaa.

Võtame näiteks Tenjaku Craft Gin. Koostisainetes räägivad oma põnevat lugu yuzu (Jaapani tsitruseline, maitseb nagu segu laimist, greibist ja mandariinist), virsik, sansho pipar ja roheline tee. Tegu on džinniga, mis on võitnud palju rahvusvahelisi auhindu. Jaapanlaste peenetundeline käekiri ja pikad erinevate kangete jookide destilleerimise traditsioonid ja oskused on kõik ühte pudelisse kinni püütud.

Lõpetuseks Norra

Skagerrak Gini koostisosad on inspireeritud Põhjamaade taimedest ja Skagerraki merest, samas jäädes truuks klassikalisele London Dry džinni maitsele. Pudeli disain on samuti inspireeritud meretoonidest – imekaunis sügavsinine uhutud klaasi meenutav pudel.

Skagerraki maitses võib tunda nii puhast kadakamarja kui ka nüansse Põhjamaa loodusest: leedriõied, kummel, kibuvits ja astelpaju. Skagerraki maitse muudab eriliseks merevetikas, mis lisab džinnile kergelt soolaka nüansi. Köömned annavad džinni maitsesse värskust ja tsitrust.​ Kokku on Skagerrak Gin üks ilus põhjamaine džinn – värske ja justkui klassikaline, aga siiski eriline. Muuseas selle džinni on loonud tunnustatud baarmenid üheskoos. Eks kogemused on maitses tunda.

See kõik oli alles jäämäe tipp. Meie džinniriiulid ootavad seikluslikke avastajaid.

Džinnimaailm on täis häid maitseid nii lähemalt kui kaugemalt